wywiady

Wywiady, promocja książki

Przy okazji promocji książki w maju, dużo się wydarzyło. Były występy w programach śniadaniowych, wywiady w radiu, w gazetach oraz na social mediach. W tym miejscu zgromadziłem wszystkie materiały z moim udziałem, z udziałem „Chwastów od kuchni”.

1. RADIO ZET
Przyznam szczerze że od tego wywiadu zacząłem swoją promocję książki. Program Pani Beaty Tadli „To właśnie weekend” i cały kraj który słuchał audycji od samego rana w sobotę. Przyznam szczerze że był lekki stres którego było zresztą słychać w głosie.
TO WŁAŚNIE WEEKEND

2. VOGUE MAGAZINE
Kto by nie chciał trafić do tego prestiżowego magazynu ! jeden z najbardziej prestiżowych gazet na świecie. Wywiad z Małgorzatą Mintą i moje opowieści od czego zaczęła się przygoda z chwastami.
JAK ZBIERAĆ I JEŚĆ DZIKIE ROŚLINY ?


3. POLITYKA
To było coś wyjątkowego, pojawiłem się w redakcji gazety Polityka. Na korytarzu pełno okładek z wcześniejszych wydań gazety. Bardzo dobry wywiad z Panią Joanną Podgórską, duży artykuł w gazecie drukowanej i to z takim prestiżem, bardzo fajne uczucie. Przy okazji wywiadu miałem również sesję zdjęciową. Będę miło to wspominał.


4. TVN – „Dzień dobry TVN”
Trema była, to oczywiste. Ale na szczęście na miejscu spotkałem Piotr Kucharskiego który rozładował stres, porozmawialiśmy przed wejściem na antenę i wtedy byłem gotów. Trafiłem na świetną parę prowadzących Marcin Prokop i Dorota Wellman. Na backstagu świetni ludzie, dobry humor i pozytywna energia. Ale czas jak słyszysz 3,2,1 i jesteś na antenie bezcenne. Mój pierwszy występ w TV na żywo, mogę zaliczyć do udanych.
JADALNE CHWASTY. KTÓRE MOŻEMY BEZPIECZNIE SPOŻYWAĆ?


5. NATEMAT.PL
Bardzo ciekawy wywiad dla portalu natemat.pl. Porusza ciekawe tematy, nie tylko o książce i chwastach ale również o podejście ludzi do tematu dzikich ziół. Wywiad przeprowadziła Pani Aleksandra Gersz. Co to dużo mówić, lepiej przeczytać ! 🙂
JEDZ TO CO ZNAJDZIESZ W LESIE

6. FOOD and FRIENDS
Ten magazyn kupuję od dawna. To gazeta w której można znaleźć wiele inspiracji, ciekawych wywiadów oraz wielu dobrych szefów kuchni i osób związanych z gastronomią. To dla mnie trochę jak Vogue ale dla kucharzy, zawsze miałem nadzieję że kiedyś trafię na jedną ze stron. Pewnego dnia odezwał się do mnie redaktor naczelny Igor Grzeszczuk i zaproponował mi wywiad. Stało się ! sesja, wywiad i coś co wydawać się mogło nie osiągalne, spełniło się.

7. TVP – „Pytanie na śniadanie”
Tutaj to się działo. Cztery wejścia, w tym trzy razy gotowanie, plus rozmowa na koniec. Było bardzo mi miło uczestniczyć w całym programie. Zobaczyć to z drugiej strony, kamery już tak nie stresowały. Może fakt gdzie patrzeć i czy aby na pewno jestem w obiektywie ! Ale jak sami możecie zobaczyć na materiałach, na samym końcu stres już uleciał.
wejście pierwsze
wejście drugie
wejście trzecie
wejście czwarte – rozmowa
wejście piąte – zakończenie programuSkomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: